Infa Payments

Платіжні інструменти, що розвиваються

Платіжні інструменти, що розвиваються

Управління грошима було актуальним питанням для людей з моменту карбування першої монети. Загалом, ці принципи не змінилися і сьогодні. Все зводиться до того, як заробити, витратити та зберегти гроші. Але способи оплати змінилися докорінно протягом століть. Найважливішим є те, що цей рік є поворотним моментом історії платіжних інструментів.

Деякі фінансові сервіси типу Infa Payments вже зробили значний прогрес. Інші підтримуватимуть зміни в економічних транзакціях завжди. Нижче знаходиться список методів платежів, що розвиваються, які готові стати стандартами при щоденних покупках.

Біометрична автентифікація

Біометрична автентифікація є одним із нових трендів у методах платежів. Ви почуєте більше протягом року і потім. Цей тип платежів включає біометричні сканери, які зчитують біологічні властивості людини. Оскільки відбувається фокусування на унікальних параметрах щодо операції, цей метод передбачає наявність серйозного захисту від хакерів.

З біометричною автентифікацією ви можете очікувати на використання різних біологічних характеристик. Наприклад, ви можете використати свої відбитки пальців, серцебиття і навіть ваші вени.

Оплата за допомогою біометричної автентифікації збільшує акуратність платежів, ефективність та безпеку. Більше того, це може зменшити ризик зламування вашого рахунку до мінімуму. Нарешті це може створити більше довіри між користувачами та програмами.

Коди захисту для всіх платежів

Іншим чудовим трендом у платіжних технологіях є поширення кодів захисту. Якщо ви хочете купити щось онлайн, ви можете зрадіти такій можливості. Наприклад, якщо програма банку надсилає секретний код на одну з ваших перевірених адрес, такі як поштова адреса або мобільний номер. Далі ви повинні підтвердити цей код і використовувати його в процесі оплати для завершення покупки.

Цей платіжний метод замінює звичайні паролі користувачів із випадково генерованими кодами з кількох цифр. Як результат, це зменшує ризики розкрадання паролів зламування ваших рахунків.

Збільшення використання мобільних точок продажу

Мобільні термінали продажів (POS) є новою технологією, яка дозволяє торговцям здійснювати операції у будь-якому зручному місці. Іншими словами, вони можуть здійснювати продажі та отримувати платежі, перебуваючи у цей час не у своєму магазині.

Деякі приклади використання POS систем включають продаж квитків на концертах, ярмарки, автомобілі з їжею та інше. Цей метод дозволяє підприємцям працювати з більшою гнучкістю та створювати додаткові потоки грошей.

POS термінали повинні бути доступні по всьому світу і навіть у віддалених локаціях протягом цього десятиліття. Наприклад, ви повинні мати можливість сплатити за послуги провідника при підйомі на Еверест. Альтернативно, ви повинні мати можливість відкрити скриньку з напоями посеред пустелі Атакама і приймати оплати від туристів картками.

Світ швидко змінюється, також змінюються фінанси, економіка та платежі. Способи управління грошима дуже важливі сьогодні, і збільшення попиту на нові платіжні інструменти явно це демонструє.

Сьогодні ми можемо щиро сказати, що цифрові платежі представляють майбутнє. І чим швидше вони будуть осягнуті широкими масами, тим зручнішою стане торгівля для продавців та покупців.