Infa Payments

Основні ризики у сучасних платіжних системах

Ризики готівкових платежів

Однією з найстаріших форм платежів є обмін готівки на товари та. Люди практикують цю систему з першої карбування монет. Ми добре знайомі із цим типом платіжних операцій. Але, незважаючи на звичку проводити такі платежі, готівкові оплати несуть кілька ризиків:

Ліквідність

Готівка є найбільш ліквідним засобом платежів сьогодні. Як і будь-який ліквідний актив, готівка схильна до можливості крадіжки та поганого управління. Більше того, люди без досвіду у бухгалтерії та фінансах можуть легко втратити їх. Також багато хто може легко втратити свої гроші шляхом вкладень у збиткові активи або купуючи товари з низькою внутрішньою вартістю.

Злодійство

Готівка є основною метою для крадіжки, шахрайства. Люди, що тримають готівку в кишені, наражаються на різні ризики, такі як крадіжка, грабіж і навіть смерть. Тому особисті платежі за допомогою готівки завжди несуть певні ризики. Постійні клієнти є не тільки тими, хто ризикує багатьом через використання готівки. Бізнеси також схильні до грабежів і махінацій. Більше того, деякі компанії можуть стати жертвами внутрішніх крадіжок, коли певні працівники вирішують викрасти кошти компанії.

Основні ризики у сучасних платіжних системах

Платіжна система є складовою банківської інфраструктури. Її ефективність та безпека має бути найвищих стандартів для збереження навколишньої фінансової системи. Також чим кращою є платіжна система, тим ефективніше вона може здійснювати щоденні транзакції.

На жаль, сучасні платіжні системи стикаються з декількома ризиками. По-перше, ризик нестачі захисту фінансових сервісів на зразок Infa Payments. По-друге, вони можуть бути не такими швидкими, як це від них очікують. Читайте далі про основні ризики у сучасних платіжних системах.

Ризики цифрових платежів

Сучасні технології дозволяють користуватися перевагами цифрових платежів. Завдяки онлайн платіжним платформам і закодованим платежах, тепер ми можемо не носити з собою готівку. Але це не означає, що ми захищені на 100%. Нижче наведено основні ризики сучасних цифрових платіжних систем!

Онлайн злодійство

Коли ми робимо онлайн оплату за щось, ми ділимося великою кількістю персональної інформації. Ця інформація може включати адресу, електронну пошту, дату народження та інші важливі деталі. На жаль, багато цифрових злочинців можуть скористатися цією інформацією незаконно.

Онлайн махінації

У процесі надання своєї інформації онлайн, ви наражаєтеся на численні ризики онлайн махінацій. Хакери, які отримали вашу конфіденційну інформацію, можуть попросити вас зробити платіж на їхню користь в обмін на цю інформацію. Багато людей стали жертвами таких махінацій. На жаль, цифрові злочинці завжди перебувають на крок попереду розвитку цифрових систем захисту.

Можливість вірусних атак

Нарешті, одним із основних ризиків у цифрових платежах є можлива атака вірусами. Наприклад, якщо ви купуєте товари онлайн від неперевірених продавців, ви ризикуєте втратити всі свої гроші протягом кількох секунд. Тому попередньо переконайтеся, що при покупках онлайн ви користуєтеся сайтами з високим ступенем безпеки.